Dělostřelecká tvrz
Stachelberg
vojenské muzeum

Aktuálně

» další novinky
Stachelberg na Facebook

Internetové připojení v areálu Stachelbergu zdarma
Největší dělostřelecká pevnost v Československu

Duben - přípravy na sezónu vrcholí.

        Jedním z hlavních úkolů pro zimu 2016 byla rekonstrukce důležitých prvků elektroinstalace v podzemí - po patnácti letech provozu je to nutně potřeba. Práce se soustředily hlavně na kompletní výměnu rozvaděčů a některých prvků osvětlení. Přitom se odkryly další dílčí problémy, takže některé práce budou pokračovat ještě v průběhu sezóny.

      Dalším důležitým úkolem jsou rekonstrukční práce na expozici v bunkru T-73.Ta se v principu neměnila také zhruba 15 let, takže je čas na poměrně radikální zásah. Už v zimě jsme provedlí základní věci - natěračské práce a vymalování objektu. Teď jsme to doplnili o kompletní nátěry podlah. Tím se vytvořily podmínky pro rekonstrukci expozice. Závěrem opět několik fotek.

Jirka Valenta upevňuje rám pro nový rozvaděč. Hlavní elektrikář Robert Pohl se právě hrabe rozvaděči ve střevech. A je hotovo - tedy pouze jeden rozvaděč z několika. Ostatní pomáhají jak dovedou. Foto-544 Nátěry podlah se kvůli smradu z barvy dělají ve všední den, kdy v bunkru nikdo není. Tady při práci fetuje Vojta Škarytka. Dílo po něm ale vůbec nevypadá špatně.

Provozní doba

otvíráme
30. - 31. března
duben
sobota, neděle
květen
sobota, neděle, svátek
 
otevřeno
10-17 hod., březen,duben 10-16 hod.
 

Vstupné

Dospělí
120,-
Děti (6-15 let)
60,-
Rodinné vstupné: 300,-
odečítá se jedno dítě
 

Informace

Holzknecht
731 629 531
Kejzlar
776 172 350

Objednávky zájezdů

Holzknecht
731 629 531

holzknecht[a]bunkry[.]cz
 
 
 
UFFO - Společenské centrum Trutnovska
Kraj HK
BScom.cz
Areál Bret HD Internet