Dělostřelecká tvrz
Stachelberg
vojenské muzeum

Aktuálně

» další novinky
Stachelberg na Facebook

Internetové připojení v areálu Stachelbergu zdarma
Největší dělostřelecká pevnost v Československu

Stachelberg na pivu.

Stachelberg na pivu.

      Stachelberg po delší době opět navázal na více jak pětadvacetiletou tradici neformálních provozních porad u piva. Tradice vznikla již  v roce 1987 u zakládajících členů "starého" družstva Fortis. Ti stáli u počátků rekonstrukce Stachelbergu a byli vesměs pivaři. Brzy poznali, že užitečnější než oficiální schůze jsou právě časté neformální pracovní porady v hospodě. V posledních letech, vzhledem k rozsáhlým aktivitám na Stachelbergu a nedostatku času jsme od výše zmíněné tradice téměř upustili - a nebylo to dobré. Proto jsme tyto pracovní a především přátelské porady u piva obnovili - ke spokojenosti naprosté většiny členů a příznivců Občanského sdružení Stachelberg.

Pokud byste s námi chtěli v Trutnově nebo Žacléři posedět a podělit se o své názory, zavolejte předsedovi občanského sdružení Pavlu Holzknechtovi (tel.: 731 629 531). Ten vám podá potřebnou informaci. Závěrem fotografie, zachycující atmosféru jedné z porad.

Na fotce zleva Jirka Valenta, Jarda Tauchman, Víťa Bočarov, Mirek Kejzlar, Lukáš Weishaupl, Vojta Škarytka, Robert Pohl a zády Karel Ježek. Foto-355

Provozní doba

otvíráme
30. - 31. března
duben
sobota, neděle
květen
sobota, neděle, svátek
 
otevřeno
10-17 hod., březen,duben 10-16 hod.
 

Vstupné

Dospělí
120,-
Děti (6-15 let)
60,-
Rodinné vstupné: 300,-
odečítá se jedno dítě
 

Informace

Holzknecht
731 629 531
Kejzlar
776 172 350

Objednávky zájezdů

Holzknecht
731 629 531

holzknecht[a]bunkry[.]cz
 
 
 
UFFO - Společenské centrum Trutnovska
Kraj HK
BScom.cz
Areál Bret HD Internet