Začala práce na výrobě pancéřových dveří

NOVÉ PANTY A ŠUPÁKY K PANCÉŘOVÝM DVEŘÍM PRO OBJEKT T-S 81A.

Když jsme začali plánovat výrobu pancéřových dveří pro objekt T-S 81a, narazili jsme brzy na jednu výrobně složitou část, mohutné panty. Závěsy těchto dveří nejsou zrovna jednoduché, jejich výroba vyžaduje mnoho strojního obrábění. To samozřejmě ve výsledku znamená hlavně vysokou cenu. Hledali jsme různé další možnosti zhotovení a nakonec jsme požádali o pomoc Milana. Všimli jsme si, že nás sleduje na našem Facebooku a dokáže vyrábět velice precizní  kovové součásti. A Milan se nám i přesto, že má mnoho jiné práce, rozhodl pomoci a panty vyrobit.  

Celé je vyráběl v jeho skromné dílně a strávil jejich výrobou opravdu mnoho hodin poctivé práce. S některými částmi mu pomáhal i jeho kolega, protože má větší a výkonnější stroje. Svařování polotovarů proběhlo v dílně dalšího bunkrologického nadšence. Nakonec pro nás dokázali za poměrně krátkou dobu vyrobit panty přesně takové, jaké jsme si představovali. Přesně odpovídající výkresům, od originálu k nerozeznání.

Co je na tom ale pro mnohé těžko představitelné, Milan s kolegou nám vyrobili panty v podstatě jen za cenu materiálu. Zkrátka našemu snažení fandí a chtěli nám takto pomoci. My bychom jim tímto velmi rádi poděkovali za jejich perfektní práci a velkou pomoc. Vážíme si toho!

Milan nám dále pomáhal i s dalšími problémy. Pro pancéřové dveře nám vyrobil s kolegou i šupáky, a to rovnou pro oboje dvoje. V současnosti se domlouváme na výrobě pantů pro druhé pancéřové dveře, které se oproti prvním jen o malinko liší a těšíme se na naši další spolupráci.

Ještě jednou děkujeme za pomoc! Věříme, že se nám podaří přes zimu vyrobit první pancéřové dveře a futra a spolu s panty je brzy instalovat na objekt.

Tímto bychom Vás také chtěli vyzvat, pokud jste také šikovní v nějakém řemeslu, jako Milan a jeho kolega, nebo máte volný čas a chtěli byste nám nějak pomoct, ozvěte se nám! Uvítáme jakoukoliv pomoc a rádi Vás uvítáme v našem týmu. ;-)

Přidejte se k nám

Stačí nás kontaktovat a domluvit si schůzku.

Podpořte nás finančně

Pro finanční podporu pro Vás máme zřízený sbírkový účet 43-9769660287/0100.

Spolupracujte s námi

Máte firmu/živnost a chtěli byste nám pomoct? Kontaktujte nás, společně určitě něco vymyslíme.