Hledáme vybavení WC a umývárny pro bunkr T-S 81a

PROSÍME O POMOC S HLEDÁNÍM VYBAVENÍ  WC A UMÝVÁRNY  V BUNKRU!

Při přípravných pracích na rekonstrukci bunkru T-S 81a se potýkáme s jedním nemilým problémem, a to nedostatkem vybavení a exponátů do objektu. Potřebujeme samozřejmě mnoho vojenských věcí, které asi hned tak někdo doma nemá. Ale stejně tak se nám hodí i některé staré, běžně používané věci. Mezi takové prvky patří například vybavení WC a umývárny, části elektroinstalace, petrolejová zařízení atd. Rozhodli jsme se tak o pomoc požádat Vás, naše fanoušky a návštěvníky. Prosíme Vás, mrkněte na Vaše půdy, chalupy a kůlny, zda se tam nenachází něco, co my hledáme a pro Vás to je třeba jen kus šrotu. Nám by tyto věci pomohly a v budoucnu by je mohli obdivovat i naši návštěvníci. Na odměně se případně samozřejmě rádi domluvíme. ;-) Pokud doma nic nenajdete, budeme rádi i za sdílení tohoto příspěvku. Děkujeme!

Jako první začínáme s vybavením WC a umývárny bunkru. Toto jsou věci, které nemáme a pátráme po nich:

Litinový splachovací záchod, podobný, nebo stejný, jako je na obrázcích níže.

2x Litinový splachovač typu Mikado od firmy Roedl - stejného tvaru, jako na fotografii níže. 

V případě, že máte některou z uvedených věcí a byli byste ochotní nám ji věnovat/prodat, kontaktujete nás, prosím, zde, nebo přes naše sociální sítě. Pošlete ideálně rovnou fotografii. Děkujeme!

Aktualizace stavu

Oba splachovače i záchody už máme. Děkujeme za pomoc! 

 


Jeden litinový splachovač už máme a čeká na renovaci. Děkujeme moc Mirku Říhovi za dar! Druhý kus jsme dostali darem od Pavla Dostalíka. I jemu mockrát děkujeme! Vážíme si této pomoci. :)

Záchod se nám také podařilo najít a zakoupit. Vše tak nyní čeká na kompletní renovaci.